Nagyterem

2018.02.19. HÉTFŐ

 18:00    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka
 19:00    01:00 Step aerobic Wang Arnold
 19:30    00:30 Streching Spin-Box Betti

2018.02.20. KEDD

 08:00    01:00 Alakformáló Wang Arnold
 17:00    01:00 Zsírégetõ Éger Györgyi
 18:00    01:00 Hot Iron Éger Györgyi
 19:00    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 20:00    01:00 Kangoo Szabados Anetta

2018.02.21. SZERDA

 08:30    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 18:00    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka
 19:00    01:00 Total Body Conditioning Wang Arnold

2018.02.22. CSÜTÖRTÖK

 08:30    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka
 15:00    01:00 Haladó verseny aerobic Gyöngyvér
 17:00    01:00 Hot Iron Éger Györgyi
 18:00    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 19:00    01:00 Pump Spin-Box Betti
 20:00    01:00 Kangoo Szabados Anetta

2018.02.23. PÉNTEK

 09:30    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 15:00    01:00 Haladó verseny aerobic Gyöngyvér
 17:30    01:00 Zsírégetõ Éger Györgyi
 18:30    01:00 Step aerobic Wang Arnold

2018.02.24. SZOMBAT

 08:30    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka

2018.02.25. VASÁRNAP

 08:00    01:00 Zsírégetõ Éger Györgyi
 09:00    01:00 Hot Iron Éger Györgyi

2018.02.26. HÉTFŐ

 18:00    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka
 19:00    01:00 Step aerobic Wang Arnold
 19:30    00:30 Streching Spin-Box Betti

2018.02.27. KEDD

 17:00    01:00 Zsírégetõ Éger Györgyi
 18:00    01:00 Hot Iron Éger Györgyi
 19:00    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 20:00    01:00 Kangoo Szabados Anetta

2018.02.28. SZERDA

 08:30    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 18:00    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka
 19:00    01:00 Total Body Conditioning Wang Arnold

2018.03.01. CSÜTÖRTÖK

 08:30    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka
 15:00    01:00 Haladó verseny aerobic Gyöngyvér
 17:00    01:00 Hot Iron Éger Györgyi
 18:00    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 19:00    01:00 Pump Spin-Box Betti
 20:00    01:00 Kangoo Szabados Anetta

2018.03.02. PÉNTEK

 09:30    01:00 Kondi torna Spin-Box Betti
 15:00    01:00 Haladó verseny aerobic Gyöngyvér
 17:30    01:00 Zsírégetõ Éger Györgyi
 18:30    01:00 Step aerobic Wang Arnold

2018.03.03. SZOMBAT

 08:30    01:00 Full Body Training Bayer Hajnalka

2018.03.04. VASÁRNAP

 08:00    01:00 Zsírégetõ Éger Györgyi
 09:00    01:00 Hot Iron Éger Györgyi

08. hét 2018.02.19-tól (Nagyterem)

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEK
19:17
SZOMBATVASÁRNAP
6 óra       
7 óra       
8 óra       
9 óra       
10 óra       
15 óra       
16 óra       
17 óra       
18 óra       
19 óra       
20 óra       
21 óra       
HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEK
19:17
SZOMBATVASÁRNAP

09. hét 2018.02.26-tól (Nagyterem)

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6 óra       
7 óra       
8 óra       
9 óra       
10 óra       
15 óra       
16 óra       
17 óra       
18 óra       
19 óra       
20 óra       
21 óra       
HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP

Ez az oldal sütiket használ.

Elfogadom Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy weboldalunk a legjobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ